HERBALIFE

Oryginalne produkty Herbalife, gwarantujemy najniższe ceny


HERBALIFE Formuła 1 Koktajl odżywczy Shake mix nutritiv 750g - smak pomarańczowy (bez glutenu)

Koktajl Formuła 1 w ekonomicznym opakowaniu 750g za rozsądną cenę z USA:

HERBALIFE Formuła 1 Koktajl odżywczy Shake mix nutritiv 750g - smak pomarańczowy (bez glutenu)
        « Strona główna

Koktajl odżywczy Herbalife z USA. Jakie są różnice w porównaniu z koktajlami, które państwo znacie?


Koktajle są importowane z USA i były pierwotnie przeznaczone do dystrybucji w USA (nie są to wersje wyprodukowane we Włoszech przeznaczone na rynki w Europie Środkowej i Wschodniej).

Herbalife koktajle odżywcze Formuła 1 Shake mix nutritiv z USA mają innowacyjny skład odpowiadający najnowszym badaniom naukowym. Naukowy Komitet Doradczy Herbalife nieustannie wprowadza innowacje w składzie wszystkich swoich produktów Herbalife. Najnowsze wyniki badań zawsze, jako pierwsze pojawiają się na produktach Herbalife w Stanach Zjednoczonych skąd właśnie rozpowszechniane są do pozostałych części świata z kilkuletnim nawet opóźnieniem. Z tego względu mieszanki koktajli mogą różnić się w smaku, aromacie, sypkości i zwilżalność w porównaniu do starszych wersji. Takie różnice jednak nie są ujemne.

Koktajl we większym i bardziej ekonomicznym opakowaniu, czyli za cenę nieco wyższą od ceny za 550 g opakowanie, możesz kupić większe opakowanie 750g.

Mieszanki Koktajlowe zawierają składnik Aminogen® (popularny opatentowany składnik, który występuje w szerokim zakresie produktów, renomowanych firm z zakresu odżywiania). Herbalife Aminogen® sprzedaje za granicą, jako samodzielny produkt (w Republice czeskiej została jego dystrybucja z przyczyn ekonomicznych ukończona). Aminogen® ™ - jest produkowany przy użyciu opatentowanej technologii enzymatycznej, który pomaga w trawieniu i wchłanianiu białka, dzięki czemu wspiera proces redukcji masy ciała. Aminogen® ™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Triarco Industries, Inc.

Wysyłka na dowolne miejsce w Polsce cena przesyłki od 37 zł. Przy zamówieniu towarów o wartości ponad 485 zł cena wysyłki 29 zł. Termin dostawy do 7 dniu od złożenia zamówienia. | Wysyłka na dowolne miejsce w Republice Czeskiej cena przesyłki od 59 CZK. Termin dostawy do 2 dniu od złożenia zamówienia.

Ceny w PLN mogą się różnić w zależności od aktualnego kursu walut.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami w języku polskim lub języku angielskim pod adresem poczty elektronicznej e-mail info@alfafit.cz, lub w języku angielskim i czeskim infolinia tel.: +48 22 112 1071