HERBALIFE

Oryginalne produkty Herbalife, gwarantujemy najniższe ceny


HERBALIFE Herbatka Rozpuszczalna 100g - malinowy smak

Herbalife Thermojetics Koncentrat Ziołowy w opakowaniu 100g za rozsądną cenę z USA:

HERBALIFE Herbatka Rozpuszczalna 100g - malinowy smak
        « Strona główna

Rozpuszczalna mieszanka Herbalife Thermojestics składająca się z wielu herbat i ziół, które mają korzystny wpływ na przebieg metabolizmu tłuszczów w organizmie.


Orzeźwiający napój roślinny Herbalife Thermojetics pobudza i częściowo detoksykuje (odtruwa) organizm jak i również spala tłuszcze. Usuwa apetyt i poczucie głodu. Jest to odpowiedni suplement podczas regulacji wagi ciała jak i również wspiera jej długotrwałe utrzymanie.

Herbalife Thermojetics jego skład jest taki, by jak najefektywniej spalał nadmiar tkanki tłuszczowej. Normalizuje ciśnienie krwi, obniża poziom cholesterolu. Herbalife Thermojetics ułatwia oddychanie i poprawia funkcję nerek, ma również działanie moczopędne. Obecność zielonej herbaty zapewnia wychwyt wolnych rodników działa, więc zapobiegawczo przed powstawaniem komórek nowotworowych.

Herbalife Thermojetics świetnie smakuje zarówno jak na zimno tak i na ciepło.

Efekty użiwania Herbalife Thermojetics:
● zapobiega zawałom serca, wylewom do mózgu (udar mózg), zakrzepicy | usuwa cholesterol, zapobiega miażdżycy
● normalizacje ciśnienie krwi, poprawia krążenie krwi w naczyniach krwionośnych | poprawia stan żylaków
● zwiększenie energii i witalności, eliminuje uczucie zmęczenia i braku snu | podskórne spalanie tłuszczy, formowanie sylwetki, poprawa cellulitu
● poprawia wydalanie płynów z organizmu, efekt moczopędny | korzystny wpływ na elastyczność ścianek oskrzeli, uwalniania oddech
● eliminuje uczucie ucisku w żołądku po jedzeniu, zmniejszenia potrzebę jedzenia
Używanie Herbalife Thermojetics. Produkt można używać na trzy sposoby:
1) W połączeniu z Herbalife Komórkowym odżywianiem - metoda ta ma tę zaletę, że nie muszą Państwo z niepokojem pilnować pojedyncze grupy żywności i dlatego jest ona zalecana naszym klientom. Zasada działania jest bardzo prosta, ponieważ zmniejszą państwo pobór kalorii za pomocą substytutu posiłku w postaci (koktajlu F1) Thermojetics wspiera naturalny proces przemiany tłuszczów, który w organizmie przebiega i rozkłada tłuszcze, które osadzają się w miejscach, w których są najmniej pożądane. Kombinacja Thermojetics + odżywianie komórkowe jest uważana, jako najbardziej optymalna kombinacja produktów w trakcie redukcji masy ciała.
2) Osobno w trybie redukcyjnym, jak opisano powyżej. Metoda ta jest nieco trudniejsza, ale jeśli masz silną wolę, wyniki na pewno się pokażą.
3) Osobno, jako program utrzymania. Program przeznaczony jest dla klientów, którzy są ze swą wagą zadowoleni, ale jednak obawiają się, że w wyniku konsumpcji żywności, nienależącej do grupy racjonalnego odżywiania mogliby zwiększyć swoją wagę. Utrzymujący program polega w nieprawidłowym spożywaniu napoju Thermojetics, a zwłaszcza po „dietetycznym zgrzeszeniu.“


Wysyłka na dowolne miejsce w Polsce cena przesyłki od 37 zł. Przy zamówieniu towarów o wartości ponad 485 zł cena wysyłki 29 zł. Termin dostawy do 7 dniu od złożenia zamówienia. | Wysyłka na dowolne miejsce w Republice Czeskiej cena przesyłki od 59 CZK. Termin dostawy do 2 dniu od złożenia zamówienia.

Ceny w PLN mogą się różnić w zależności od aktualnego kursu walut.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami w języku polskim lub języku angielskim pod adresem poczty elektronicznej e-mail info@alfafit.cz, lub w języku angielskim i czeskim infolinia tel.: +48 22 112 1071