HERBALIFE

Oryginalne produkty Herbalife, gwarantujemy najniższe ceny


HERBALIFE Formuła 1 Koktajl H24 Sport 780g - smak waniliowy

Koktajl Formuła 1 H24 Sport w ekonomicznym opakowaniu 780g za rozsądną cenę z USA:

HERBALIFE Formuła 1 Koktajl H24 Sport 780g - smak waniliowy
        « Strona główna

Formuła 1 Sport zapewnia idealne wyżywienie przed zawodami.


Jako zrównoważona mieszanka zawierająca sacharydy, białka, witaminy i minerały. Formuła F1 Sport przedstawia wartościową podstawę odżywiania dla osiągania wyników sportowych.

Koktajle są importowane z USA, są zatwierdzone i dopuszczone do sprzedaży w Republice czeskiej. Skład koktajlu Herbalife H24 F1 Sport 780 g jest innowacyjny i odpowiada najnowszym odkryciom Rady Naukowej Herbalife.

Koktajl jest we większym ekonomicznym opakowaniu, czyli za cenę nieco wyższą, od ceny 524 g opakowania, mogą Państwo kupić opakowanie o wadze 780g.

Formuła Sport F1 jest produktem do poprawy codziennego odżywiania, w celu uzyskania dobrej, jakości wyników. Wyjątkowo wartościowo odżywczo pożywienie zawierające proteiny mleczne zostało stworzone specjalnie dla sportowców.

Jest to świetny pomocnik w osiąganiu i utrzymywaniu optymalnej wagi.


Wysyłka na dowolne miejsce w Polsce cena przesyłki od 37 zł. Przy zamówieniu towarów o wartości ponad 485 zł cena wysyłki 29 zł. Termin dostawy do 7 dniu od złożenia zamówienia. | Wysyłka na dowolne miejsce w Republice Czeskiej cena przesyłki od 59 CZK. Termin dostawy do 2 dniu od złożenia zamówienia.

Ceny w PLN mogą się różnić w zależności od aktualnego kursu walut.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami w języku polskim lub języku angielskim pod adresem poczty elektronicznej e-mail info@alfafit.cz, lub w języku angielskim i czeskim infolinia tel.: +48 22 112 1071